Літня площадка бара-ресторану в одеській області

Незважаючи на те, що теплі весняні дні, тільки настають на півдні України в Одеській області, а при готелі "Шик і дим" для вас відкривається затишна літня площадка від нашого ресторану. Тут, на свіжому чистому морському повітрі, удалині від одеської суєти і руху великого міста, під наметом закриваючий від сонця і дощу літній зал ресторану на 80 місць, ви завжди з родиною, під час перебування на відпочинку або проїздом мимо мини готелю, зможете пообідати і повечеряти, випити келих вина або кружок-іншу розливного холодного пива, і проходячи повз ароматний запах що готується шашлику, не удержатися від спокуси і замовити порцію ароматного з димом і спеціями шашличка

Як і в самому ресторані готелю, на літній площадці встановлений прекрасний бар з різними, безалкогольними і міцними спиртними напоями. Бармен за стійкою бара, з рухами віртуоза, за лічені секунди у своєму чарівному шейкере, що робить до 200 рухів у хвилину, приготує на ваш смак будь-який вигадливий безалкогольний або гарячливий коктейль.

Наші кухарі також не обділять вас своєю увагою. Недаремно гасло нашого готельно-ресторанного комплексу звучить "... тут можна смачно поїсти". На ваш вибір кухаря приготують різні салати, холодні закуски, перші і другі страви, а також великий асортимент страв приготовлених на мангалі з свинини, яловичини і риби.

www.babyshopper.com.ua

Літній ресторан...
Бар літнього ре...
Зал літнього ре...
Літній ресторан...
 
 
top