Номера

Відпочити в Одесі на чорному морі.

Відпочинок в Одесою на чорному моріГотельний комплекс "Шик і Дим" - це один з деяких місць проживання у курортіному селещі Вапнярка на одеському чорноморському узбережжі, що завжди радий прийняти всіх бажаючих, що приїхали відпочити в Одесу - "перлину в моря", а також бізнесменів для проведення свох ділових зустрічей з партнерами, відряджених в Одесі, гостей південного міста у моря й автотуристів що побажали зняти номер на кілька годин: перекусити в ресторані і трохи подрімати в затишному номері перед подальшою дорогою.

У приватному чотириповерховому мини отелі під Одесою розташованому на узбережжя чорного моря ви завжди зможете прекрасно, затишно і комфортно відпочити, як у літній період, так і в осінній-зимовий.

Готель в Одесі на узбережжя чорного моря На верхніх трьох поверхах готелю розташовані 12 комфортних номерів чотирьох різних категорій:

Відпочинок у частці мини отеленні на чорному морі Апартаменти "люкс", що знаходяться на верхньому поверсі готелю мають свої власні балкони, з яких відкривається чудова панорама на пляжну зону і на безкрайнє чорне море. Номера "стандарт" і "твін-стандарт" мають загальний балкон.

 

Отдых под Одессой на черноморском побережьеУсі номери оснащені персональною системою кондиціонування, за допомогою якої, будь-який відпочиваючий у номері може установити собі зручну для відпочинку температуру в спальній кімнаті. Також у всіх номерах готелю під Одесою маються холодильник, телевізор, підключений до супутникового телебачення всієї необхідної для комфортного приємного відпочинку в номері і зручній ванній кімнаті з душем.

top