Відпочинок з дітьми в готелі на чорному морі біля Одеси

Відпочинок з дітьми на чорному морі біля Одеси

Готель на чорному морі біля Одеси, для відпочинку родин з дітьми пропонує недорогий варіант проживання в апартаментах "Люкс" з підвищеною площею спальної кімнати. Приватна мини гостиница має два номери підвищеної комфортності: двомісною і тримісний, у яких можна проживати з одною дитиною або зі своїми двома дітьми, за рахунок установки додаткового місця в спальній кімнаті номера.

Комфортні номери готелю "Люкс" обладнані холодильником для охолодження напоїв і продуктів, кольоровим телевізором із супутниковими каналами, у тому числі і дитячими телепрограмами, кондиціонером збільшеної потужності охолодження, для установки мікроклімату в спальній кімнаті номера, санвузлом з душовій,туалетом і вмивальником. Апартамент "Люкс" готелю має свій окремий балкон, з якого відкривається прекрасний вид на простори чорного моря й Аджалыкского лиману, а також пляжну зону курорту Вапнярка.

Ціни за апартамент у добу

  Червень, липень, серпень Вересень-травень
2-х місцевий 500 грн. 400 грн.
3-х місцевий 550 грн. 450 грн.
4-х місцевий 650 грн. 550 грн.

При проживанні в апартаменті "Люкс", готелю відпочиваючі мають можливість установити додатково ще одне місце в спальній кімнаті для відпочинку своєї дитини або гостей:

  • у літній період - ціна послуги:100 грн.;
  • в осінньо-весняний - ціна послуги: безкоштовно.

 

Апартамент прив...
Двомісний апарт...
Відпочинок з ді...
Тримісний номер...
Відпочинок у го...
Санвузол апарта...
 
 
top