Відпочинок у міні готелі на чорному морі в одеській області.

Якщо Ви знаходите місце для своєї весільної подорожі і вирішили провести свій медовий місяць або відпочинок зі своєю молодою родиною в одеської області на чорному морі, то міні готель "Шик і Дим" надасть вам свій недорогий світлий номер на двох. Для прекрасного комфортного і романтичного відпочинку в номері готелю встановлені: для літнього періоду кондиціонер, для зимового - автономна система опалення, за допомогою яких самі зможете відрегулювати необхідну температуру для проживання.

Знявши номер в отелі для свого сімейного відпочинку на чорному морі, у номері Ви знайдете холодильник для охолодження напоїв і продуктів, кольоровий телевізор, підключений до супутникового телебачення, чудове двоспальне ліжко, покриту покривалом із трояндами і всі необхідні для проживання меблі, а також санвузол з душем.

Якщо ви заздалегідь забронюєте номер "стандарт", то зможете вибрати собі кімнату з чудовим видом на чудове місце в одеській області - перешийок між Аджалыкским лиманом і Чорним морем, а проживаючи в нас узимку довідаєтеся, чому наше море називається "чорним".

Ціни за номер у добу

Червень, липень, серпень Вересень-травень
450 грн. 350 грн.

 

При проживанні в номері "стандарт", ви маєте право установити додатково одне місце для своєї дитини або гостюючих у вас:

  • у літній період - вартість послуги: 100грн
  • в осінньо-зимовий-весняний - вартість послуги: безкоштовно.

 

Приватний мини ...
Приватний мини ...
Приватний мини ...
Приватний мини ...
Мини готель від...
Номер мини готе...
Приватний мини ...
Мини готель від...
 
 
последние резюме биржа труда работа курьер доставка частные объявления прямой работодатель
top