Відпочинок у міні готелі на чорному морі в одеській області.

Якщо Ви знаходите місце для своєї весільної подорожі і вирішили провести свій медовий місяць або відпочинок зі своєю молодою родиною в одеської області на чорному морі, то міні готель "Шик і Дим" надасть вам свій недорогий світлий номер на двох. Для прекрасного комфортного і романтичного відпочинку в номері готелю встановлені: для літнього періоду кондиціонер, для зимового - автономна система опалення, за допомогою яких самі зможете відрегулювати необхідну температуру для проживання.

Знявши номер в отелі для свого сімейного відпочинку на чорному морі, у номері Ви знайдете холодильник для охолодження напоїв і продуктів, кольоровий телевізор, підключений до супутникового телебачення, чудове двоспальне ліжко, покриту покривалом із трояндами і всі необхідні для проживання меблі, а також санвузол з душем.

Якщо ви заздалегідь забронюєте номер "стандарт", то зможете вибрати собі кімнату з чудовим видом на чудове місце в одеській області - перешийок між Аджалыкским лиманом і Чорним морем, а проживаючи в нас узимку довідаєтеся, чому наше море називається "чорним".

Ціни за номер у добу

Червень, липень, серпень Вересень-травень
450 грн. 350 грн.

 

При проживанні в номері "стандарт", ви маєте право установити додатково одне місце для своєї дитини або гостюючих у вас:

  • у літній період - вартість послуги: 100грн
  • в осінньо-зимовий-весняний - вартість послуги: безкоштовно.

 

Приватний мини ...
Приватний мини ...
Приватний мини ...
Приватний мини ...
Мини готель від...
Номер мини готе...
Приватний мини ...
Мини готель від...
 
 
top