Бойлер Ariston BLU R 80 V у магазині emix.com.ua

Три тижні тому у мене "потік" бойлер. Відвідавши "Комфи" та сайт "Розетки" і, визначивши з їхньою ціновою політикою на бойлер Ariston BLU R 80 V, я вирішив подивитися аналогічну модель в Інтернету. Мене більше всього цікавила його ціна в інших торгових компаній.

Бойлер Ariston BLU R 80 V

Посидівши ввечері на комп'ютері, я зайшов на сайт https://emix.com.ua, де знайшов мій бойлер по дуже доступній ціні. У нижній частині сайта вискочило вікно з онлайн - консультантом Вікторією. У переписуванні з нею я з'ясував, що так, Ariston BLU R 80 V дійсно є в них на складі, і вони готові завтра мені його уже відправити поштою, навіть по безкоштовній доставці, тому що моє замовлення по вартості в них доставляється до складу Нової Пошти безкоштовно. Крім того, що я буду оплачувати при одержанні замовлення, дівчина мені запропонувала навіть узяти бойлер у кредит. Це заслуговує на велику увагу. Такі послуги надають в основному великі торгові бренди.

У підсумку: бойлер був доставлений мені за троє діб і тиждень гріє воду в моєму приватному будинку. Ну а магазину Emіx.com.ua бажаю великої удачі та процвітання.

top